Tiigikalad

Tiigikalade kasvatusega alustasime aastal 2005 soovist oma tiike isikupärasemaks muuta. Kalade müügiga tegeleme aastast 2011. Meie valikust leiab nii kalu, kes hoiavad tiigi rohust ja vetikast puhtana, kui ka isendeid, kes pakuvad silmailu ja aeg-ajalt täidavad mõne soovi.
Kalu saab osta meie talust ja erinevatelt laatadelt üle Eesti. 
Lisainfot saab helistades 5342 3433 või 503 0688

Valgeamuur

Valgeamuur toitub veetaimestikust ja on seega nutikaim viis oma tiigi rohust puhtana hoidmiseks. Sõltuvalt tiigi suurusest saab amuur selle taimestikust jagu ühe-kahe suvega. 
Eesti tingimustes valgeamuur ei paljune.


Pakslaup

Taimedest väiksemate organismide- vetikatega saab suurepäraselt hakkama pakslaup, kes toimib kui vee filtreerija. Pakslaup on ka väga maitsev toidukala. 
Eesti tingimustes pakslaup ei paljune.


Kuldne roosärg

Kuldne roosärg on tõeline multifunktsionaalne kala. Oma oranžika värvusega on ta kaunis vaadata ja samal ajal toimetab ta tubli vetikate hävitajana. 
Roosärg paljuneb ka Eesti tingimustes.

Tiigi - kuldkala

Tiigi-kuldkala on hõbekogrest aretatud dekoratiivvorm. See annab talle hea vastupidamise eesti kliimas ja meie tiikides. Kuldkalad on ka väga sotsiaalsed ja tulevad uudistama, kui tunnevad omaniku samme lähenemas. Nimetus "kuldkala" ei tähenda, et kõik kalad oleksid oranžid, leidub ka kirjusid ja uhke loorsabaga tegelasi. 
Tiigi-kuldkala paljuneb ka Eesti tingimustes.


Kuldsäinas

Kuldsäinas ujub hea meelega veepinna lähedal ja pakub oma oranžika seljaga kaunist vaatepilti. Lisaks silmarõõmule on kuldsäinas ka tubli sääsevastsete hävitaja!
Kuldsäinas paljuneb ka Eesti tiikides.


Koi ehk Jaapani karp

Koid nimetatakse paljudes kultuurides vete kuningaks ja oma uhke välimuse ja kasvuga on ta seda nime kindlasti väärt! Vastupidiselt levinud arvamusele, saab koi Eesti tingimustes talvitumisega hakkama, kuid sõltuvalt tiigi suurusest ja asustus-tihedusest võib vajada lisa-aereerimist. 
Koi paljuneb ka Eesti tingimustes.Vaata veel: pereisa Valeri räägib Maahommiku saates tiigikaladest.